Druhý ročník putovního SENIOR FESTIVALU se blíží! 🤩

Tentokrát se sejdeme v nádherných zahradách zámku v Chrasti, abychom si společně užili nejen skvělé muziky, ale i skutečně bohatého programu, se kterým pomůžou desítky umělců a dobrovolníků 🙋🙋🏼‍♂️.

Nejen, že vypravíme autobusy z nejrůznějších koutů České republiky, ale protože zájem ze strany babiček a dědečků je veliký, snažíme se zajistit i svozové železniční vagóny 🚆.

My všichni ze spolku Hurá na Výlet už se moc těšíme a věříme, že k nám bude červnové počasí příznivé. 🚌🎪☀️

Sf | Hurá na Výlet
Sf | Hurá na Výlet

TISKOVÁ ZPRÁVA

Putovní Senior Festival spolku Hurá na Výlet! míří v roce 2020 do města Chrast a vydává se  tak na cesty, jejichž cílem je potěšit zábavním programem seniory napříč Českou republikou.
Na příští rok, 2021, je plánována realizace mezinárodního Československého Senior festivalu na Moravě, kam se připravuje výprava festivalových výletníků také ze sousedního Slovenska.

Město Chrudim, kde se konal první ročník Senior Festivalu, dlouhodobě podporuje aktivity Spolku Hurá na Výlet!. Spolku poskytuje bezplatné pronájmy prostor, příspěvky na výlety a tento ročník putovního Senior Festivalu bude ze strany města Chrudim v tomto roce rovněž podpořen.

Zástupci města Chrast vřele vítají, že letošní ročník Senior Festivalu se bude konat právě v jejich městě a stali se rovněž významným podporovatelem aktivit Spolku Hurá na Výlet!
Festival proběhne v sobotu 13. června 2020 v nádherném prostředí Zámeckých zahrad v Chrasti a vstupné na akci bude dobrovolné.

Protože víme, že senioři mívají problémy s dopravou, plánujeme pro ně zajištění svozových autobusů, které budou pro ně zdarma.

Aktuálně finalizujeme jednání s hudebními a jinými uměleckými soubory.

Veškeré aktuality bude možné sledovat na webu http://senior-fest.cz/