Senior festival

Domů / Senior festival

Senior festival 2021 je naplánovaný na termín

25. 6. – 26. 6. 2021

Těšíme se na Vás!

Plakat Sf2021, Hurá | Hurá na Výlet

Důležité informace k festivalu 2021

Vstupné na festival je dobrovolné.

Podmínky konání festivalu podléhají aktuálně platným vládním nařízením v souvislosti s epidemií koronaviru.

Aktuální podmínky pro účast na festivalu anebo akci:

– Každý návštěvník festivalu se může výletu zúčastnit, pouze splní-li podmínky „bezinfekčnosti“ a prokáže se jimi před vstupem do areálu konání festivalu v den výletu, tj.: osoba, která prodělala Covid-19 se prokáže lékařským potvrzením o prodělané nemoci (ochranná lhůta po prodělání covid-19 je nově 180 dnů) a současně tato osoba nebude aktuálně vykazovat příznaky onemocnění,

nebo osoba absolvovala první dávku očkování na covid-19 u dvou-dávkového schématu vakcinace a od podání této první dávky uplynulo alespoň 21 dnů,

nebo osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem a prokáže se oficiálním platným negativním výsledkem  testu,

nebo osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem a prokáže se oficiálním platným negativním výsledkem testu.

2019 07 22 15.48.50 Dji 0049 | Hurá na Výlet

Vzpomínky | SeniorFest 2019

Rozhovory a reportáže 2019...

Rozhlas Pardubice Logo | Hurá na Výlet

Roztančíte babičku a dědu? 

Hurá na výlet do Chrudimi!​

Senior Festival čeká velká premiéra. Hlavně starší generace by si mohla užít sobotu 15. června. Organizátoři pro ni mají pestrý program v chrudimských Klášterních zahradách.

Hradec Kralove | Hurá na Výlet

Nové zážitky a zkušenosti můžete získat i v seniorském věku. Se spolkem Hurá na výlet!

Tomáš Martinek ze spolku Hurá na výlet! byl hostem naší radioporadny na téma: volnočasové aktivity pro seniory 65let+ a osoby ZTP – výlety a kulturní akce spojené s informačně osvětovou činností.

Vysocina | Hurá na Výlet

Spolek Hurá na výlet konkuruje ‚šmejdům‘

V roce 2014, kdy kulminovaly potíže seniorů se zájezdy s takzvanými ‚šmejdy‘, vznikl projekt Hurá na výlet.

Logo (1) | Hurá na Výlet

Senior festival v Chrudimi sklidil i přes úmorné vedro úspěch

Chrudim – Sobota byla sice ve znamení vysokých teplot, které se pohybovaly nad 30 stupni Celsia, ani to ale neodradilo řadu zejména starších návštěvníků, aby v Chrudimi navštívili unikátní akci v režii organizace Hurá na výlet – Senior festival. Nechyběla na něm celá plejáda místních country nebo swingových interpretů, přijelo i duo Eva a Vašek. Senioři se také dozvěděli cenné rady ohledně bezpečnosti. Podívejte se na reportáž Východočeské televize V1.

Seznam Zpravy | Hurá na Výlet

Vymysleli levné výlety pro seniory, nyní pořádají první Senior Festival

V reakci na dokument „Šmejdi” Silvie Dymákové se rozhodli Tomáš Martinek a Miroslav Novotný založit spolek pro seniory. Berou je na výlety a nyní pořádají i první Senior Festival. Ukazují jim, že výlety nejsou jen o nákupu předraženého nádobí.