Miroslav | Hurá na Výlet

Miroslav Novotný

Žiju pro lidi a pro potlesk

Miroslav Novotný se narodil na Apríla. První dubnový den roku 1988 v Náchodě. Možná to leccos vypovídá o jeho věčně dobré náladě a smyslu pro humor, kterým tak rád těší společnost. Velkou roli v jeho nepřehlédnutelném projevu ale hraje také fakt, že je vystudovaný herec. I když na JAMU šel vlastně tak trošku náhodou. Dětský sen to, jako u mnohých jiných herců, určitě nebyl. Spíš popud ze strany talentovaného kamaráda, klavíristy Ríši Reipricha. Dnes má Míra hned několik rolí – je manažer, fundraiser, pracovník rozvoje obce Chrast, herec, moderátor, klavírista, zpěvák, organizátor, manžel, táta, kamarád a také dobrý člověk.

Aneta Buřvalová

Nedokážu se od mnohých seniorů odpojit ani na mateřské,
přirostli mi k srdci.

Aneta Buřvalová se narodila před sedmadvaceti lety v Chrudimi. Přesto, do chrudimského spolku ji paradoxně přivedlo studium v Jihlavě: „V roce 2016 mě přítel seznámil s předsedou spolku Tomášem Martinkem. Bylo to na akci Pohádkový les ve Smrčku, který každoročně pořádá člen spolku Míra Novotný. Tehdy jsem studovala Cestovní ruch v Jihlavě a sháněla jsem firmu/organizaci, kde bych si odchodila 14-ti týdenní praxi. Myšlenka a činnost spolku se mi zalíbila natolik, že jsme se s Tomášem domluvili, že já a další dva spolužáci budeme chodit na praxi právě do spolku. tak to vlastně všechno začalo, postupem času jsem se stala dobrovolníkem, brigádníkem a později zaměstnancem ve spolku,“ vzpomíná usměvavá brunetka na relativně nedávnou minulost, která jí ovšem dokázala s průběhem času přinést nespočet krásných vzpomínek.
Aneta | Hurá na Výlet
Lubor | Hurá na Výlet

Lubor Burka

Každý správný zájezdní autobus má svého průvodce – Hurá na Výlet má svého zcestovalého Lubora!

Lubor Burka je sedmaosmdesátiletý bělovlasý mladík. Čtete dobře, protože byste mu jeho věk nikdy nemohli uvěřit. Je to on, kdo s úsměvem vítá pasažéry na schodech autobusu. Je to on, kdo začíná výklad když zazní zvuk motoru a končí ho když zhasne. Má perfektně naplánovaný každý kilometr, řešení všech možných nepředvídatelných situací, zná historii každého domu po cestě a snad i velikost boty jeho majitele.