Dsc 0005 1 | Hurá na Výlet
Dsc 0005 1 | Hurá na Výlet

Na sklonku roku bývá zvykem bilancovat. Nad tím, co jsme zvládli, co ne, komu jsme pomohli a kdo nám….
A při té příležitosti chceme moc poděkovat za dlouhodobou podporu Nadace Krása pomoci.

Jejich hlavním tématem je teď, stejně jako u nás, sociální izolace seniorů. Trápí je to, že babičky a dědové zůstávají sami doma, nemůžou často vidět rodinu ani své kamarády. Že jsou „odříznutí“ a osamocení. Podporují proto terapeutické linky, posílají do domovů i domů a bytů seniorům vitamíny, pomůcky i drobnosti pro radost. Dávají jim vědět, že jsou tu pro ně.

V uplynulém roce se lidé z Krásy pomoci starali aktivně o zhruba 150 seniorů, kteří by bez nich zůstali doma osamocení. Bez radosti a bez pomoci. K tomu posílají peníze na projekty, které jim dávají smysl, telefonují seniorům a zjišťují jak jim můžou pomáhat, jestli něco nepotřebují. Moc jim v jejich úsilí fandíme a děkujeme, že podporují to naše. Za uplynulý rok spolek Hurá na Výlet díky Nadaci Krása pomoci vypravil přes stovku výletníků do Znojma, Luže a Litomyšle. Takže ještě jednou moc děkujeme! 

A neříkáme to samozřejmě jen vám. Řekli jsme to i jim samotným a poprosili je o vzkaz pro osamocené seniory v tomto nelehkém období: 

„K ničemu se nenuťte, dělejte to, co dělat chcete. Pokud nechcete slavit Vánoce, nemusíte. A pokud ano, udělejte to tak, abyste měli v roce dalším pěknou vzpomínku. Víme, že to teď nemáte jednoduché. Jsme s vámi a myslíme na vás. Přejeme hlavně klidné svátky.“ vzkazují přátelé z Nadace Krása pomoci a jen to dobré jim přejeme v roce 2021 i my.

Dsc 1011 1[4177] | Hurá na Výlet
Dsc 1011 1[4177] | Hurá na Výlet