Měníme představy ve skutečnost!

Pomozte seniorům prožít lepší dny v roce 2021

Icon ShapeCreated with Sketch.

Cílem projektu je získat finance, které nám znovu umožní vypravit autobusy se seniory na výlety. Za zážitky, za novými kamarády, za budoucími vzpomínkami. 

S vaší pomocí přeměníme jejich sny ve skutečné zážitky, které jim nikdo nevezme. Jednou tato bláznivá doba, která obzvláště na seniory doléhá velmi intenzivně, pomine a my chceme být připravení roztočit kola autobusů Hurá na Výlet.

Spolek Hurá na Výlet! vznikl proto, aby mohli senioři “ujet samotě”. Aby poznali nejen nová místa, ale i kamarády. 

Jako paní Anežka. 
Celý život prožila se svým mužem. Měli se moc rádi. Vše dělali spolu. Všude jezdili spolu. A tak po jeho odchodu zůstala osamělá mezi čtyřmi stěnami. Neměla odvahu ani dost peněz na to vypravit se sama na zájezd. A rozhodně se jí nechtělo sedět v kavárně a čekat že kamarád spadne z nebe. 

Návštěva Hurá centra s besedami, cvičením, vzděláváním, vyráběním a muzikou jí dala možnost poznat práci chrudimské mládeže a jejich vřelost a zájem jí přesvědčil vyrazit s nimi na  výlet Hurá  autobusem. Kromě dalších seniorů jím jezdí za poznáním také dobrovolníci na fyzickou pomoc, zdravotník, ale i muzikant. 

Spolek Hurá na Výlet” jí vrátil chuť poznávat nová místa a přestala se bát, že to sama nezvládne. Protože už nebyla sama. Protože teď už nikdy nebude sama….

Každá koruna z vašeho příspěvku je jako jeden kilometr za radostí seniorů. Děkujeme, že jim otevíráte novou cestu. 

Děkujeme, že jim otevřete novou cestu.

Nezáleží na tom, kolik dní je v našem životě, ale kolik života je v našich dnech.

Proto jsme připraveni vyrazit za zážitky, hned jak nám to sitauce umožní.

Děkujeme za každý příspěvek!

Transparentní účet
2701034210 / 2010

 

Fotografie z výletů